DPIs s. r. o. - Černilov


Kontakty
Adresa:
Černilov 396
Černilov
503
Telefon: 722 918 156, 774 909 418, 491 110 156
Email: info@drevo-hradec.cz
Popis firmy
Palivové dřevo Nabízíme Vám velice kvalitní suché rovnané palivové dřevo určené ihned k topení. Dřevo pochází ze starých trámů, stáří více jak 80let. Trámy nejsou ničím napuštěné a tudíž neznečišťují komíny. Vyznačují se výbornou hořlavostí a vysokou výhřevností. dodáváme rovnané dřevo rozměry dřeva cca 20 - 35cm (dle odřezku) oblastí naší působnosti je především Královéhradecký kraj dřevo dovezeme až přímo k vám domů pomocí naší dopravy nebo našeho smluvního dopravního partnera nebo si objednané palivové dřevo můžete vyzvednout sami Námi nabízené palivové dřevo je kvalitní, s co nejmenším procentem vlhkosti a hniloby, je vhodné jak pro topení v domácím krbu i v kotlích k tomu určených.

Informace o dopravě
Doprava palivového dřeva Pokud nemáte jak odvézt objednané palivové dřevo, tak po dohodě vám dopravíme kompletní objednávku přímo k vám domů. Doprava na Vámi určené místo je zajištěna naší dopravou nebo naším smluvním partnerem, v případě, že máte možnost osobního odběru, stačí se dostavit přímo k naší výrobně palivového dřeva, kde si budete moci celou objednávku osobně převzít. doprava objednaného palivového dřeva kamkoliv (platba za dopravu při příjezdu na místo) odvoz obsahuje jak naložení tak i vyložení (vysypání) nákladu doprava objednaného palivového dřeva bude doručena převážně o víkendu

Produkty

Palivové dřevo - sypané, štípané, měkké, čerstvé
Poptávkový formulář

Informace z tohoto formuláře budou odeslány prodejci přímo na e-mail. Prodejce Vás bude dále kontaktovat a domluví se s Vámi na přesné ceně a dalších podmínkách nákupu.

Množství
1
PRMS
 
Vyplněním a odesláním této poptávky nevzniká povinnost poptávané zboží za uvedených podmínek dodat. Nejedná se o objednávku. Odesláním této nezávazné poptávky pouze informujete daného prodejce o Vašem zájmu o jeho produkty.
Tento web není prodejcem produktu.