Prodej palivového dřeva Benátky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Benátky nad Jizerou.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Benátky nad Jizerou a okresu Mladá Boleslav, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Benátky nad Jizerou

Zavážíme přibližně 824 obcí palivovým dřevem. Po devíti letech existence naší společnosti máme největší předsoušecí sklad štípaného dřeva v celé ČR!

Provozní doba : listopad - březen Po - Pá 7.30 - 16.00 So zavřeno duben - říjen Po - Pá 7.30 - 17.00 So 7.30 - 12.00

Zpracování palivového dříví, prodej palivového dřeva a rozvoz palivového dřeva na topení patří mezi hlavní služby firmy pro naše zákazníky převážně v oblasti Mladé Boleslavi. Naše bukové palivové dřevo vyniká vysokou výhřevností, palivové dřevo je českého původu z Jizerských hor. Bukové dřevo na…

( v prac. dny 6.00 - 14.00 )

Otevírací doba Po –pá od 7 do 17hod So od 7 do 12hod

Zabýváme se těmito činnostmi: Lesnictví prodej kulatiny, paliva a jiných lesnických výrobků

Po-Pá: 7,00-17,00 So: 8,00-11,30 GPS: 50°21’12.911″N, 14°29’27.554″E

Šestajovice

Rizikové kácení, prořez stromů, posudky, komplexní a dlouhodobé služby pro města a obce v oblasti péče o dřeviny a městskou zeleň

Mladá Boleslav

Provozní hodiny pondělí - pátek 7:00 - 15:00 Výroba a prodej štípaného palivového / krbového dřeva. Vyrábíme a prodáváme štípané měkké dřevo, tvrdé dřevo, břízu, smrk, topol, javor a další sortiment. Palivové dřevo a krbové dřevo dodáme sypané, rovnané, případně jinak balené. Standardní rozměr…

Areál firmy Silmax s.r.o.

Nabízíme kvalitní štípané palivové dřevo.Palivové dřevo je oblíbené z toho důvodu, že dřevo jako takové patří mezi obnovitelné zdroje energie a zároveň nezatěžuje životní prostředí. Štípané palivové dřevo vhodné i pro krbová kamna

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Benátek nad Jizerou. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Benátky nad Jizerou lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v Benátkách nad Jizerou regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Benátkách nad Jizerou), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Benátek nad Jizerou lokalita
Oblast Benátek nad Jizerou zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou (0 km)
Sedlec (2 km)
Zdětín (3 km)
Kochánky (3 km)
Jiřice (4 km)
Horky nad Jizerou (5 km)
Předměřice nad Jizerou (5 km)
Brodce (6 km)
Chotětov (6 km)
Tuřice (6 km)
Mečeříž (6 km)
Hrušov (6 km)
Lipník (7 km)
Dolní Slivno (7 km)
Stará Lysá (7 km)
Strašnov (8 km)
Skorkov (8 km)
Milovice (8 km)
Horní Slivno (9 km)
Sojovice (9 km)
Čachovice (9 km)
Luštěnice (9 km)
Nemyslovice (9 km)
Kropáčova Vrutice (9 km)
Bezno (9 km)
Jizerní Vtelno (9 km)
Písková Lhota (9 km)
Kostelní Hlavno (10 km)
Krnsko (10 km)
Němčice (10 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem