Prodej palivového dřeva Benešov (okres Benešov, Středočeský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Benešov.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Benešov a okresu Benešov, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Benešov

Spravujeme 11 hektarů lesa, s převahou jehličnatých stromů. Nabízíme kompletní služby v lesnictví, dříví Vám naštípeme, nařežeme podle Vašich požadavků a dovezeme až k Vám domů v rámci okresů Benešov a Příbram. Dřevo zpracováváme moderní technikou (štípací automat) pro zefektivnění a zlevnění…

Firma se zabývá nákupem, zpracováním a prodejem levného palivového a krbového dřeva. Palivové a krbové dřevo vyrábíme a skladujeme v areálu bývalé společnosti INTERIÉR ŘÍČANY ul. Černokostelecká 1621,Říčany u Prahy,Praha-východ.

Dle přání zákazníka nachystáme libovolné množství a rozměry palivového dřeva. Možnost zajištění dopravy.

Vážení zákazníci, nabízíme Vám štípané dřevo do krbů, kamen i kotlů: sypané, rovnané, balené.

Prodáváme štípané palivové dřevo v délkách 33, 40, 50 cm. Dodáváme jak dřevo tvrdé listnaté (buk, dub, bříza) tak i dřevo měkké jehličnaté (smrk, borovice), holené okrasné kůly , dřevo, pro zahrady a dětská hřiště. Působíme v regionu Praha, Praha-východ,střední Čechy, Mukařov, Svojetice, Říčany,…

Říčany u Prahy

Prodej Všestary u Říčan 777 280 341 Prodej Prusice u Kostelce n.Č.l. 608 302 917 Vedoucí prodeje: Ing. Tomáš Broukal Fax: 323 601 061 E-mail: broukal@broukal.cz

Stříbrná Skalice

Zabývám se výrobou a prodejem štípaného palivového dříví. Dodávám i měkké a tvrdé dřevov různých délkách.

Palivové a krbové dřevo prodáváme nařezané a naštípané ve formě sypané v délkách 25, 33, 50 cm. Dodáváme dřevo tvrdé listnaté (buk, dub, bříza, jasan, habr, javor a akát), dřevo měkké listnaté (olše, jilm, lípa, topol, osika a vrba), dřevo měkké jehličnaté (smrk, borovice, modřín a jedle) a…

Vrchotovy Janovice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 6:30 - 15:00 h

Uvedené ceny v sobě nezahrnují náklady na nakládku dřeva a dopravu, neboť ty se odvíjí od konkrétního množství dřeva a vzdálenosti na přepravu. Cena suchého dřeva je navýšena o 20%.

Otevírací doba: Úterý 8:00 - 15:30 Středa 8:00 - 15:30 Čtvrtek 8:00 - 15:30 Pátek 8:00 - 15:30 Sobota 8:00 - 11:30

Palivové Dřevo Listnaté špalíky mix 5-18 cm 800,-/prms

Týnec nad Sázavou

Pila Soběšín vyrábí stavební řezivo včetně krovů,palivové dřevo, paletový přířez, dále výroba palet a prodej peletek a briket.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Benešova. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Benešovské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v Benešovském regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Benešově), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Benešovská lokalita
Oblast Benešovska zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Benešov

Benešov (0 km)
Chlístov (3 km)
Mrač (5 km)
Soběhrdy (5 km)
Václavice (5 km)
Petroupim (5 km)
Struhařov (6 km)
Bystřice (6 km)
Poříčí nad Sázavou (6 km)
Bukovany (6 km)
Tisem (7 km)
Chrášťany (8 km)
Čerčany (8 km)
Teplýšovice (9 km)
Nespeky (9 km)
Přestavlky u Čerčan (9 km)
Chářovice (9 km)
Týnec nad Sázavou (9 km)
Postupice (9 km)
Kozmice (9 km)
Lštění (9 km)
Čtyřkoly (10 km)
Řehenice (10 km)
Vranov (10 km)
Chotýšany (10 km)
Pyšely (10 km)
Třebešice (10 km)
Chleby (11 km)
Popovice (11 km)
Pětihosty (11 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem