Prodej palivového dřeva Bílovec (okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Bílovec.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Bílovec a okresu Nový Jičín, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Bílovec

<p>Naše společnost se zabývá prodejem palivového dřeva od roku 2005. Palivové dřevo prodáváme celoročně.<br />Palivové dřevo štípané vyrábíme z listnatých druhů dřevin. Dodáváme tvrdé palivové dřevo (buk, dub, jasan, habr a akát), měkké palivové dřevo (smrk, topol, lípa, olše) a břízu.</p>

Ostrava - Martinov

MARUŠÍK HOLZ s.r.o. Provozní doba: Po-Pá: 7:00 - 16:00 So: 8:00 - 11:00

Palivové dříví

Věnujeme se především výrobě a prodeji palivového dříví, dále lesnickým činnostem a údržbě zeleně.

Ostrava - Radvanice

Jakartovice - Deštné

Prodej kvalitního palivového dřeva za nejnižší ceny na severní Moravě.

OTEVÍRACÍ DOBA : PO – ČT : od 7,30 do 15,00 hod. PÁ : od 7,30 do 13,00 hod.

Dřevo je ručně vyrovnáno do dřevěných palet. Rozměry dřeva: délka 30 - 33 cm, průměr 8 - 17 cm Rozměry palety: 1 x 1 x 1,2 m cena: 1600 Kč / m3 (rovnaný metr) včetně DPH

Hlučín

Zpracování a doprava palivového dříví je nosnou činností naší společnosti, jelikož štípané dříví se opět stává velice oblíbeným zdrojem vytápění. Štípané palivové dříví představuje jednu z nejlevnějších možností jak získat ekologicky zdroj tepla.

Sviadnov

5 let zkušeností Více než 5 let se zabýváme výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva speciálně pro zákazníky z Frýdku-Místku, Havířova, Nového Jičína, Olomouce a okolí. Garance kvality a objemu dřeva Jako jediní uvádíme ten NEJVYŠŠÍ přepočtový koeficient (0,7) ze sypaného na prostorový metr.…

Pracovní doba: Po-Pá: 7.00-15.00 hod. Od 1. 9. 2015 otevřeno každou 1. a 3. sobotu v měsíci 07.00-11.00 hod.

Firma Palivové dřevo Ostrava byla založena roku 2006 a stěžejním bodem našeho podnikání je prodej levného palivového dříví , prodej dřeva a rozvoz dřeva na topení v Ostravě, regionech Ostravy, Opavě a regionech Opavy.

Palivové dříví proschlé, - dříví je možno nařezat a naštípat po domluvě na jakoukoliv délku, nebo velikost.

Pracobní doba v Ostravě: (Po – Pá) 8:00 – 15:30, (Sobota) 8:00 – 12:00

Zabýváme se výrobou a prodejem palivového dřeva, dále pak nabízíme prodej světlých smrkových pelet a také dřevních briket.

Bukové palivové dříví -1220 ,-/ prmr (naštípaný,uložený) -900 ,- / prostorový metr sypaný Jehličnaté palivové dříví - 750,- / prmr (uložený,metrovky) - 550 ,- /prmr odpad (špalky,odřezky, tyče ) - 480 ,- / prmr přesílené oddenky (min. obsah hniloby)

Jakubčovice nad Odrou

Prodej a zpracování dřeva štípané dřevo tvrdé,měkké,bříza, odkory atd...

Naše firma se zabývá výrobou a prodej štípaného palivového dřevo. Prodej řeziva dle přání zákazníka. Komplexní lesní práce (težba, přibližování, odvoz dřeva s vyvažecí soupravou)

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Bílovce. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Bílovecké lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Bílovci), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Bílovecká lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Bílovec

Bílovec (0 km)
Velké Albrechtice (2 km)
Bílov (3 km)
Tísek (4 km)
Slatina (5 km)
Bravantice (5 km)
Bítov (5 km)
Studénka (6 km)
Pustějov (6 km)
Olbramice (6 km)
Těškovice (6 km)
Kujavy (7 km)
Zbyslavice (7 km)
Jistebník (8 km)
Albrechtičky (8 km)
Klimkovice (9 km)
Kyjovice (9 km)
Hladké Životice (9 km)
Čavisov (9 km)
Fulnek (9 km)
Hlubočec (10 km)
Bartošovice (10 km)
Skřipov (10 km)
Pustá Polom (10 km)
Vrchy (10 km)
Vřesina (11 km)
Dolní Lhota (11 km)
Petřvald (11 km)
Mošnov (11 km)
Horní Lhota (11 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem