Prodej palivového dřeva Blansko (okres Blansko, Jihomoravský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Blansko.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Blansko a okresu Blansko, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Blansko

Zpracování palivového dříví, prodej dřeva a rozvoz dřeva na topení jsou hlavní služby firmy pro naše zákazníky.

Mokrá-Horákov

Palivové dřevo vyrábíme především z listnatých druhů dřevin (buk). Nabízíme jak tvrdé palivové dřevo (dub, buk, habr, jasan), tak měkké palivové dřevo (topol, lípa, olše..) a břízu.

ŠARAPATKA, Sdružení fyzických osob Ing. Zdeněk Šarapatka Ing. Tomáš Šarapatka Provozovna + doručovací adresa: Břenkova 18, 613 00 Brno Odběr palivového dřeva: Brno - Řečkovice, areál bývalé Lachemy - ukázat na mapě

IČO: 25 32 82 55 DIČ: CZ 25328255 Pila Belcredi Líšeň s. r. o., vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 26203

Černvír

Firmu jsme založili v roce 1992. Máme široký záběr činností – od těžby lesních porostů, prodeje dřeva, zalesňování, biologické rekultivace lomů až po výrobu štípaného palivového dřeva. Staráme se dlouhá léta o lesy našich partnerů a zajišťujeme jim veškerý servis s tím spojený. Také provozujeme…

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem palivového dříví, dřevěných briket a pelet. Pro výrobu toho nejlepšího pro Vás je využíváno dřevo listnatých dřevin, především buku, habru, dubu a jasanu.

Moravské Knínice

PROVOZNÍ DOBA PILY MORAVSKÉ KNÍNICE - místo pro osobní odběr Po-Pá od 7 do 15:30, někdy i déle. Rozvozy možné i v sobotu. Budeme rádi, když nás navštívíte. Protože jezdíme k zákazníkům, nejsme na provozně přítomni stále. JE NUTNO SE DOHODNOUT NA TERMÍNU PŘEDEM. Volejte tel. 731 421 605, pan…

Tel.: +420 728 965815 Po - Pá : 7 - 15.30h

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Blanska. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Blanské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Blansku), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Blanenská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Blansko

Blansko (0 km)
Ráječko (3 km)
Spešov (4 km)
Olomučany (4 km)
Rájec-Jestřebí (5 km)
Šebrov-Kateřina (5 km)
Závist (6 km)
Milonice (6 km)
Svinošice (6 km)
Rudice (6 km)
Petrovice (6 km)
Vranov (7 km)
Vavřinec (7 km)
Vilémovice (7 km)
Lažany (7 km)
Černá Hora (7 km)
Žďár (7 km)
Lipůvka (7 km)
Újezd u Černé Hory (8 km)
Malá Lhota (8 km)
Adamov (8 km)
Bořitov (8 km)
Doubravice nad Svitavou (8 km)
Jedovnice (8 km)
Kuničky (8 km)
Ostrov u Macochy (9 km)
Sloup (9 km)
Krasová (9 km)
Habrůvka (9 km)
Žernovník (9 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem