Prodej palivového dřeva Blatnice pod Svatým Antonínkem (okres Hodonín, Jihomoravský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Blatnice pod Svatým Antonínkem.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Blatnice pod Svatým Antonínkem a okresu Hodonín, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Blatnice pod Svatým Antonínkem

<p>Vyrábíme a prodáváme palivové a krbové dřevo.</p> <p>V naší nabídce naleznete několik druhů dřeva: BUK, HABR, JASAN, JAVOR, DUB. Odběr dřeva je možný na našem skladě tj. ve Tvarožné Lhotě v areálu farmy ZD cca 5 km od Strážnice (okres Hodonín).</p> <p>Palivové a krbové dříví expedujeme ze skladu…

Ostrožská Nová Ves

Lhotská 305 Ostrožská Nová Ves 687 22

Ceny a ostatní parametry dle ceníku na http://www.prolesczsro.cz

Ratíškovice

Provozní doba: Po – Pá 7.00 – 15.30

Uherský Ostroh

Koncovému zákazníkovi nabízíme dříví přímo z lesa, díky tomu nevznikají další vícenáklady. K prodeji nabízíme i štípané dříví. Zakládáme si na dobrých vztazích s našimi obchodními partnery. Obchod s dřevní hmotou probíhá jak na území ČR tak pomalu se rozšiřujeme i na území Slovenska.

Prodáváme jak štípaná polena v různých délkách a sortimentech v PRMS (prostorový metr sypaný), tak neštípané výřezy 1mv PRM (prostorových metrech rovnaných).

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem