Prodej palivového dřeva Boskovice (okres Blansko, Jihomoravský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Boskovice.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Boskovice a okresu Blansko, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Boskovice

Zpracování palivového dříví, prodej dřeva a rozvoz dřeva na topení jsou hlavní služby firmy pro naše zákazníky.

Černvír

Firmu jsme založili v roce 1992. Máme široký záběr činností – od těžby lesních porostů, prodeje dřeva, zalesňování, biologické rekultivace lomů až po výrobu štípaného palivového dřeva. Staráme se dlouhá léta o lesy našich partnerů a zajišťujeme jim veškerý servis s tím spojený. Také provozujeme…

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem palivového dříví, dřevěných briket a pelet. Pro výrobu toho nejlepšího pro Vás je využíváno dřevo listnatých dřevin, především buku, habru, dubu a jasanu.

Moravské Knínice

PROVOZNÍ DOBA PILY MORAVSKÉ KNÍNICE - místo pro osobní odběr Po-Pá od 7 do 15:30, někdy i déle. Rozvozy možné i v sobotu. Budeme rádi, když nás navštívíte. Protože jezdíme k zákazníkům, nejsme na provozně přítomni stále. JE NUTNO SE DOHODNOUT NA TERMÍNU PŘEDEM. Volejte tel. 731 421 605, pan…

Rozhraní

palivové dřevo prodáváme naštípané v délkách polen 30 - 40 cm nebo dle dohody dle přání zákazníka

Štěpánov nad Svratkou

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Boskovic. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Bosovické lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Boskovicích), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Boskovská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Boskovice

Boskovice (0 km)
Újezd u Boskovic (3 km)
Chrudichromy (3 km)
Lhota Rapotina (3 km)
Skalice nad Svitavou (4 km)
Jabloňany (5 km)
Valchov (5 km)
Svitávka (5 km)
Sudice (5 km)
Míchov (5 km)
Velenov (5 km)
Vážany (5 km)
Obora (6 km)
Okrouhlá (6 km)
Němčice (6 km)
Kuničky (6 km)
Doubravice nad Svitavou (6 km)
Vísky (6 km)
Sebranice (6 km)
Krhov (6 km)
Ludíkov (6 km)
Knínice u Boskovic (6 km)
Pamětice (7 km)
Voděrady (7 km)
Suchý (7 km)
Žďárná (7 km)
Šebetov (8 km)
Žďár (8 km)
Kořenec (8 km)
Benešov (8 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem