Prodej palivového dřeva České Budějovice (okres České Budějovice, Jihočeský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města České Budějovice.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města České Budějovice a okresu České Budějovice, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města České Budějovice

<p>Vyrábíme a dodáváme kvalitní nařezané, naštípané palivo za příznivé ceny. Specializujeme se na výrobu palivového a krbového dřeva. Podle přání zákazníka dodáváme štípané dříví o délce 1 m, 50 cm, 40 cm, 33 cm nebo 25 cm. Nabízíme jehličnaté (měkké) palivo - smrk, borovice, modřín. Dále nabízíme…

Dívčice

Kvalitní naštípané a dle vašich požadavků nakrácené dřevo vám dovezeme terénním nákladním vozidlem do 50-ti km. Ročně pro Vás naštípeme cca 4000 m3 paliva. Dřevo zpracováváme strojově-odpadá nám pracné skládání a další manipulace a snažíme se tak udržet co nejnižší cenu. Dodáváme tedy pouze ve…

České Budějovice

Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva. Palivové dřevo nabízíme našim zákazníkům jak z jehličnatých tak z listnatých druhů dřevin. Veškeré palivové dřevo dodáváme štípané a nařezané na požadovaný rozměr.

Ševětín

Naše firma se zabývá dodávkou kvalitního palivového a krbového dřeva. Dřevo skladujeme na manipulačním skladě v obci Ševětín a odtud jsou blízko města České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Stráž nad Nežárkou, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Zliv, Lišov a Týn nad Vltavou. Poskytujeme rozvoz…

Český Krumlov - Horní Brána

Sklad Český Krumlov - areál Ambit Otevírací doba Po - Pá 13:00 - 16:00 Sobota 8:00 - 11:00

České Budějovice

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Českých Budějovic. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Českých Budějovicích lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Českých Budějovicích), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Českobudějovická lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města České Budějovice

České Budějovice (0 km)
Litvínovice (3 km)
Dobrá Voda u Českých Budějovic (3 km)
Vráto (4 km)
Planá (4 km)
Dubičné (4 km)
Staré Hodějovice (4 km)
Roudné (5 km)
Úsilné (5 km)
Hrdějovice (5 km)
Rudolfov (5 km)
Doubravice (5 km)
Adamov (5 km)
Srubec (5 km)
Borek (6 km)
Homole (6 km)
Vidov (6 km)
Hůry (6 km)
Nedabyle (6 km)
Včelná (6 km)
Branišov (6 km)
Hlincová Hora (6 km)
Libníč (7 km)
Jivno (7 km)
Hosín (7 km)
Boršov nad Vltavou (7 km)
Nová Ves (7 km)
Dasný (7 km)
Heřmaň (7 km)
Borovnice (8 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem