Prodej palivového dřeva Český Těšín (okres Karviná, Moravskoslezský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Český Těšín.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Český Těšín a okresu Karviná, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Český Těšín

<p>Naše společnost se zabývá prodejem palivového dřeva od roku 2005. Palivové dřevo prodáváme celoročně.<br />Palivové dřevo štípané vyrábíme z listnatých druhů dřevin. Dodáváme tvrdé palivové dřevo (buk, dub, jasan, habr a akát), měkké palivové dřevo (smrk, topol, lípa, olše) a břízu.</p>

Společnost Zahrady Hanyz s.r.o. se od roku 2015 nově zabývá prodejem štípaného palivového dřeva, které Vám budeme prodávat v průběhu celého roku.

Ostrava - Radvanice

Sviadnov

5 let zkušeností Více než 5 let se zabýváme výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva speciálně pro zákazníky z Frýdku-Místku, Havířova, Nového Jičína, Olomouce a okolí. Garance kvality a objemu dřeva Jako jediní uvádíme ten NEJVYŠŠÍ přepočtový koeficient (0,7) ze sypaného na prostorový metr.…

Pracovní doba: Po-Pá: 7.00-15.00 hod. Od 1. 9. 2015 otevřeno každou 1. a 3. sobotu v měsíci 07.00-11.00 hod.

Woodpic s.r.o. Kunčičky u Bašky 66 73901 Baška e-mail: info@paliva-woodpic.cz

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Českého Těšína. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Českotěšínské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Českém Těšíně), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Českotěšínská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Český Těšín

Český Těšín (0 km)
Chotěbuz (5 km)
Ropice (5 km)
Vělopolí (6 km)
Třanovice (8 km)
Albrechtice (8 km)
Třinec (8 km)
Střítež (8 km)
Hnojník (9 km)
Těrlicko (10 km)
Smilovice (10 km)
Horní Tošanovice (10 km)
Stonava (11 km)
Dolní Domaslavice (11 km)
Vendryně (11 km)
Soběšovice (12 km)
Horní Suchá (12 km)
Dolní Tošanovice (12 km)
Komorní Lhotka (12 km)
Řeka (12 km)
Lučina (13 km)
Žermanice (13 km)
Horní Domaslavice (13 km)
Vojkovice (13 km)
Horní Bludovice (13 km)
Karviná (13 km)
Dobratice (14 km)
Nýdek (14 km)
Bystřice (14 km)
Havířov (14 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem