Prodej palivového dřeva Choceň (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Choceň.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Choceň a okresu Ústí nad Orlicí, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Choceň

Rychnov nad Kněžnou

Prodejní doba Pondělí až čtvrtek 7.00 - 15.00 Pátek 7.00 - 16.30 Sobota 8.00 - 11.30

Hnátnice

Společnost BAGO s.r.o. byla založena koncem roku 2006. Od samého počátku se zaměřujeme na služby v lesnictví zejména pomocí harvestorové technologie a na související činnosti v přepravě dřevní hmoty a lesní techniky

Společnost Optima Lanškroun s.r.o. byla založena v roce 1994. Již od počátku činnosti se zaměřujeme na komplexní správu lesních majetků, především soukromých a obecních. Díky tomu dokážeme velmi rychle reagovat na všechny situace, které vznikají nejen u velkých, ale také u malých a středních…

Jsme správci lesního majetku města Vysoké Mýto od roku 1992. Provádíme veškeré služby vyplývající z péče o les a služby podobně zaměřené mimo les. Vyrábíme a dodáváme štípané palivové dřevo v metrech, polínkách i celé klády. U polínek sypaných prm3s , slibujeme min. množství.

Prodej štípaného palivového dřeva.

Vysoké Mýto

Jedná se o lesní společnost . Provádíme komplexní lesnické služby včetně prodeje palivového dřeva.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Čhocni. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Choceňské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Chocni), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Choceňská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Choceň

Choceň (0 km)
Zářecká Lhota (2 km)
Běstovice (2 km)
Kosořín (3 km)
Mostek (3 km)
Skořenice (3 km)
Sruby (4 km)
Nasavrky (4 km)
Bošín (4 km)
Zálší (4 km)
Oucmanice (4 km)
Koldín (4 km)
Brandýs nad Orlicí (4 km)
Podlesí (5 km)
Svatý Jiří (5 km)
Slatina (5 km)
Újezd u Chocně (5 km)
Plchovice (6 km)
Kostelecké Horky (6 km)
Seč (6 km)
Vračovice-Orlov (6 km)
Sudslava (6 km)
Dobříkov (6 km)
Sudislav nad Orlicí (7 km)
Vysoké Mýto (7 km)
Lhoty u Potštejna (7 km)
Zámrsk (7 km)
Borovnice (7 km)
Jehnědí (7 km)
Tisová (7 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem