Prodej palivového dřeva Chomutov (okres Chomutov, Ústecký kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Chomutov.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Chomutov a okresu Chomutov, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Chomutov

Výroba a rpodej kvalitního palivového dřeva (řezané, štípané), rozvoz dle objednávek v rámci celé ČR.

Provozujeme a nabízíme prodej palivového dřeva.

Nabízíme palivové dřevo, štípaná nařezaná polena 33cm nebo 50cm. S ohledem na způsob dopravy dodáváme a účtujeme za sypaný metr, je to množství štípaného dřeva, které volně vyplní prostor o rozměrech 100x100x100cm.

Dřevo je volně nasypáno na přepravní prostředek nebo do PackFixu. 1 PackFix je balík nasypaného dřeva do prostoru 1,6 m3 zabaleného v síti na nevratné paletě.

Provozní doba Po - Pá: 06.30 - 15.00

Cena za prodej palivového dřeva a řeziva k doptání: tel. 702 063 301

Prodej palivového dřeva Zabýváme se výrobou a prodejem palivového dřeva, které je vhodné pro použití v krbech, krbových kamnech i v kotlích na dřevo. Dřevo prodáváme nařezané a naštípané. Provozní doba V době nepřítomnosti a mimo pracovní dobu na zavolání. Po. na zavolání Út. od 9:00 do 15:00 St.…

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Chomutova. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Chomutovské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Chomutově), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Chomutovská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Chomutov

Chomutov (0 km)
Spořice (3 km)
Otvice (3 km)
Droužkovice (4 km)
Černovice (4 km)
Údlice (4 km)
Jirkov (5 km)
Pesvice (5 km)
Málkov (6 km)
Všehrdy (6 km)
Nezabylice (6 km)
Blatno (7 km)
Vrskmaň (7 km)
Březno (7 km)
Všestudy (7 km)
Vysoká Pec (8 km)
Bílence (8 km)
Křimov (8 km)
Strupčice (9 km)
Boleboř (9 km)
Místo (10 km)
Hrušovany (11 km)
Malé Březno (11 km)
Výsluní (12 km)
Hora Svatého Šebestiána (12 km)
Velemyšleves (13 km)
Havraň (13 km)
Kadaň (14 km)
Žiželice (14 km)
Kalek (14 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem