Prodej palivového dřeva Chotovice (okres Česká Lípa, Liberecký kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Chotovice.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Chotovice a okresu Česká Lípa, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Chotovice

Výroba palivového dřeva a stavebního řeziva. Dále nabízíme uhlí, uhelné brikety, písek, štěrk, kačírek, mulčovací kůru a zeminu včetně rozvozu. Zajišťujeme zemní práce strojem Mecalac. Poskytujeme autodopravu sklápěcími vozy.

PILA Františkov nad Ploučnicí­ s.r.o. je firma zabývají­cí­ se dřevařskou výrobou.

Palivové dříví listnaté i jehličnaté, v délkách 25 cm, 33 cm nebo 50 cm volně sypané nebo balené do nevratných palet, rašlových pytlů nebo rašlových cylindrů čerstvé k uskladnění i vzduchem vysušené k okamžitému topení dovoz objednaného paliva přímo k zákazníkovi nebo vlastní odvoz z výrobního…

Jestřebí 81 47161 Jestřebí (Česká Lípa - Jestřebí)

Kunratice u Cvikova

Prodej palivového dreva v Kunraticích u Cvikova.Prodavame Rovnané drevo stipane,na pozadani ruzne delky.Nase ceny a kvalita drevin je bezkonkurecni. Mekke-1000kc,briza-1100kc,dub-1200kc,buk-1300kc.Jedna se o 1metr stipany ROVNANY!

Kunratice u Cvikova

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem a dalším zpracováním palivového dřeva déle už jak 15let. Ke každému zakazníkovi přistupujeme férově a lidsky bez jakýchkoliv skrytých informací. U nás vše funguje transparentně o cemž hovoří velké množství spokojených a stálých zákazníků.

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem