Prodej palivového dřeva Chrudim (okres Chrudim, Pardubický kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Chrudim.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Chrudim a okresu Chrudim, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Chrudim

Heřmanův Městec

Firma Palivové dřevo Petr Kos nabízí kompletní služby v lesnictví včetně zpracování palivového dříví, dopravy a prodeje palivového dřeva.

Doprava (od 3 kubíků dřeviny) je do 30 km ZDARMA (počítá se cesta tam i zpět)! K celkové dodávce je ještě účtován manipulační poplatek ve výši 145,- Kč.

Horažďovice

Otevírací doba Pondělí až Pátek od 7,00 do 15,30 hod. Sobota od 7,30 do 11,30 hod.

Podhořany u Ronova

Otevírací doba: Po - Pá: 8:00 - 17:00 So: 8:00 - 12:00 PALIVOVÉ DŘEVO Palivové dřevo měkké 1.350,- Kč/RPRM s DPH. Palivové dřevo tvrdé 1.850,- Kč/RPRM s DPH. Jedná se o štípaná polínka 30 cm. Na objednávku dodáváme ve stejné ceně i délku 25 cm. Dřevo je rovnané na paletách 1x1x1m.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Chrudimi. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Chrudimské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Chrudimi), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Chrudimská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Chrudim

Chrudim (0 km)
Sobětuchy (3 km)
Slatiňany (3 km)
Rabštejnská Lhota (4 km)
Stolany (4 km)
Kočí (4 km)
Třibřichy (4 km)
Bylany (5 km)
Orel (5 km)
Tuněchody (5 km)
Mikulovice (5 km)
Lány (5 km)
Ostřešany (5 km)
Dřenice (5 km)
Úhřetice (6 km)
Rozhovice (6 km)
Staré Jesenčany (6 km)
Morašice (6 km)
Dolní Bezděkov (6 km)
Vejvanovice (7 km)
Nabočany (7 km)
Svídnice (7 km)
Čepí (7 km)
Třebosice (7 km)
Dubany (7 km)
Úhřetická Lhota (7 km)
Honbice (7 km)
Lukavice (7 km)
Bítovany (8 km)
Zaječice (8 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem