Prodej palivového dřeva Duchcov (okres Teplice, Ústecký kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Duchcov.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Duchcov a okresu Teplice, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Duchcov

Ústí nad Labem

Naše společnost se zabývá prodejem palivového dřeva od roku 2014,mezi naše základní činosti patří: dlouhodobé skladování,zpracování,sušení a doprva palivového dřeva. Disponujeme mechanizací pro manipulaci s dřevěnou kulatinou,procesorem na štípání palivového dřeva.<br> Dřevo nakupujeme od…

Otevírací doba: PO - PÁ 8:00 - 11:30; 12:30 - 16:00 hodin SO - po předchozí domluvě

Provozujeme a nabízíme prodej palivového dřeva.

Nabízíme palivové dřevo, štípaná nařezaná polena 33cm nebo 50cm. S ohledem na způsob dopravy dodáváme a účtujeme za sypaný metr, je to množství štípaného dřeva, které volně vyplní prostor o rozměrech 100x100x100cm.

Ústí nad Labem

makro

Cena za prodej palivového dřeva a řeziva k doptání: tel. 702 063 301

Palivové dřevo 1-2m Nabízíme Vám levné palivové dřevo. Kromě klasického tvrdého i měkkého dřeva, je k topení vhodné i ovocné tvrdé dřevo. Měkké 800 ,- Kč / 1 PRMs 1250,- Kč / 1 PRMr Tvrdé 950,- Kč / 1 PRMs 1520,- Kč / 1 PRMr Ovocné 950 ,- Kč…

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Duchcova. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Duchcovské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Duchcově), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Duchcovská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Duchcov

Duchcov (0 km)
Lahošť (2 km)
Jeníkov (3 km)
Ledvice (3 km)
Zabrušany (3 km)
Háj u Duchcova (4 km)
Osek (4 km)
Hostomice (5 km)
Světec (6 km)
Újezdeček (6 km)
Košťany (6 km)
Kladruby (6 km)
Hrob (6 km)
Lom (6 km)
Bílina (6 km)
Mariánské Radčice (7 km)
Ohníč (7 km)
Braňany (8 km)
Teplice (8 km)
Louka u Litvínova (8 km)
Novosedlice (8 km)
Želenice (9 km)
Bystřany (9 km)
Dubí (9 km)
Mikulov (9 km)
Proboštov (10 km)
Bžany (10 km)
Litvínov (10 km)
Hrobčice (10 km)
Kostomlaty pod Milešovkou (10 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem