Prodej palivového dřeva Ivančice (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Ivančice.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Ivančice a okresu Brno-venkov, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Ivančice

Výroba, prodej a distribuce palivového dřeva a dalšího sortimentu. Největší sortiment palivového dřeva v ČR. Sladem až 10 druhů dřevin v mnoha baleních a variantách. Nabízíme kvalitní dřevo z české republiky, zpracované dle norem ČSN.

ŠARAPATKA, Sdružení fyzických osob Ing. Zdeněk Šarapatka Ing. Tomáš Šarapatka Provozovna + doručovací adresa: Břenkova 18, 613 00 Brno Odběr palivového dřeva: Brno - Řečkovice, areál bývalé Lachemy - ukázat na mapě

VÝDEJNÍ DOBA: Po-So 9-19h (vždy po předchozím objednání) _____________________________ Naše firma se zabývá prodejem velice kvalitního palivového dřeva z těch nejtvrdších listnatých stromů, ostatních listnáčů a také jehličnanů. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách. Surovinou…

Moravské Knínice

PROVOZNÍ DOBA PILY MORAVSKÉ KNÍNICE - místo pro osobní odběr Po-Pá od 7 do 15:30, někdy i déle. Rozvozy možné i v sobotu. Budeme rádi, když nás navštívíte. Protože jezdíme k zákazníkům, nejsme na provozně přítomni stále. JE NUTNO SE DOHODNOUT NA TERMÍNU PŘEDEM. Volejte tel. 731 421 605, pan…

Tel.: +420 728 965815 Po - Pá : 7 - 15.30h

Náměšť nad Oslavou

Připravujeme prodej palivového dřeva - Kamenná prodejna Pucov 92 Připravujeme prodej kusováho a štípaného dřeva dle přání zákazníka. Připravujeme prodej měkkého a tvrdého štípaného dříví. Připravujeme prodej kusového a štípaného dříví Japonský topol-výhřevnost 19,8 MJ-největší výhřevnost v Evropě

Vranovice

PROVOZNÍ DOBA Po - Pá 7.00 – 15.30 hod. Polední přestávka 11.00 – 11.30 hod. Naše firma byla založena v roce 1993 a od původního pořezu vlastní kulatiny se během let rozšířila její činnost na výrobu široké škály stavebního i stolařského řeziva a palivového dřeva.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Ivančic. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Ivančická lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Ivančicích), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Ivančická lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Ivančice

Ivančice (0 km)
Hlína (4 km)
Oslavany (4 km)
Neslovice (5 km)
Moravské Bránice (5 km)
Nová Ves (5 km)
Nové Bránice (6 km)
Kratochvilka (6 km)
Zbýšov (6 km)
Silůvky (7 km)
Prštice (7 km)
Biskoupky (7 km)
Dolní Kounice (7 km)
Moravský Krumlov (8 km)
Tetčice (8 km)
Radostice (8 km)
Babice u Rosic (8 km)
Čučice (8 km)
Trboušany (8 km)
Zakřany (9 km)
Mělčany (9 km)
Lukovany (9 km)
Vedrovice (9 km)
Rosice (9 km)
Jezeřany-Maršovice (9 km)
Omice (9 km)
Pravlov (10 km)
Jamolice (10 km)
Zastávka (10 km)
Senorady (10 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem