Prodej palivového dřeva Karlovy Vary (okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Karlovy Vary.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Karlovy Vary a okresu Karlovy Vary, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Karlovy Vary

Prodej palivového dřeva Zabýváme se výrobou a prodejem palivového dřeva, které je vhodné pro použití v krbech, krbových kamnech i v kotlích na dřevo. Dřevo prodáváme nařezané a naštípané. Provozní doba V době nepřítomnosti a mimo pracovní dobu na zavolání. Po. na zavolání Út. od 9:00 do 15:00 St.…

DISTRIBUCE A PRODEJ PALIV, jako brikety, pelety, papírové brikety, uhlí a taky sůl

Nabízíme nařezané a naštípané palivové dřevo a třísky. Řezáme standartně na 33cm nebo na přání 25cm. Cena měkkého dřeva je 800 Kč/1m3, tvrdé 1100 Kč/1m3, třísky 900 Kč/m3. Metry jsou volně sypané.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Karlových Varů. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Karlovarské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Karlových Varech), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Karlovarska lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Karlovy Vary

Karlovy Vary (0 km)
Dalovice (2 km)
Otovice (3 km)
Březová (4 km)
Sadov (4 km)
Jenišov (5 km)
Kolová (5 km)
Hory (6 km)
Hájek (7 km)
Pila (7 km)
Andělská Hora (7 km)
Mírová (7 km)
Stanovice (7 km)
Šemnice (7 km)
Nová Role (8 km)
Božičany (8 km)
Děpoltovice (8 km)
Hroznětín (9 km)
Chodov (9 km)
Teplička (9 km)
Ostrov (10 km)
Kyselka (10 km)
Loket (10 km)
Nové Sedlo (10 km)
Smolné Pece (10 km)
Merklín (11 km)
Stružná (11 km)
Vintířov (11 km)
Horní Slavkov (11 km)
Velichov (11 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem