Prodej palivového dřeva Milovice (okres Nymburk, Středočeský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Milovice.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Milovice a okresu Nymburk, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Milovice

Zavážíme přibližně 824 obcí palivovým dřevem. Po devíti letech existence naší společnosti máme největší předsoušecí sklad štípaného dřeva v celé ČR!

Nákup a prodej dřeva Prodej palivového dřeva

Zpracování palivového dříví, prodej palivového dřeva a rozvoz palivového dřeva na topení patří mezi hlavní služby firmy pro naše zákazníky převážně v oblasti Mladé Boleslavi. Naše bukové palivové dřevo vyniká vysokou výhřevností, palivové dřevo je českého původu z Jizerských hor. Bukové dřevo na…

Zabýváme se těmito činnostmi: Lesnictví prodej kulatiny, paliva a jiných lesnických výrobků

Prodáváme palivové dřevo vyráběné ze surových kmenů s minimálním podílem hniloby (do 5%), převážně čerstvé, ale i na vzduchu proschlé (1 rok zaplachtované) za příplatek +20% ceny sortimentu.

Písková Lhota

Šestajovice

Rizikové kácení, prořez stromů, posudky, komplexní a dlouhodobé služby pro města a obce v oblasti péče o dřeviny a městskou zeleň

(denně nejlépe 18 - 20 hod.) Nabízíme palivové dřevo vhodné na otop do kamen, kotlů na dřevo, ale také do krbů a krbových kamen. Samozřejmě můžete naše dřevo použít i na malý táborák u Vás na zahradě. Nabízíme různé druhy palivového dřeva - z listnatých stromů především dub, buk, habr, jasan,…

Nabízíme kvalitní štípané palivové dřevo.Palivové dřevo je oblíbené z toho důvodu, že dřevo jako takové patří mezi obnovitelné zdroje energie a zároveň nezatěžuje životní prostředí. Štípané palivové dřevo vhodné i pro krbová kamna

Vyrábíme palivo z našich městských lesů, je zde garance původu a kvality. Na vyžádání je možné vyrobit jakoukoliv délku

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Milovic. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Milovické lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Milovicích), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Milovická lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Milovice

Milovice (0 km)
Zbožíčko (4 km)
Stratov (4 km)
Jiřice (5 km)
Lysá nad Labem (5 km)
Ostrá (5 km)
Straky (5 km)
Lipník (5 km)
Všejany (6 km)
Stará Lysá (6 km)
Kostomlaty nad Labem (7 km)
Čilec (7 km)
Čachovice (7 km)
Semice (7 km)
Vlkava (7 km)
Hradištko (7 km)
Dvory (8 km)
Jizbice (8 km)
Předměřice nad Jizerou (8 km)
Benátky nad Jizerou (8 km)
Přerov nad Labem (9 km)
Kamenné Zboží (9 km)
Tuřice (9 km)
Sojovice (9 km)
Kostomlátky (9 km)
Starý Vestec (10 km)
Kochánky (10 km)
Nový Dvůr (10 km)
Velenka (10 km)
Krchleby (10 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem