Prodej palivového dřeva Aš (okres Cheb, Karlovarský kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Aš.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Aš a okresu Cheb, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Aš

<p>Vážení zákazníci zajišťujeme</p> <p>tyto služby:</p> <p>Prodej pytlovaného krbového dříví     (ceny již od 65,-Kč)</p> <p>Prodej palivového dříví</p> <p>Prodej dřevěných briket</p> <p>Výroba stojanů na palivové dříví</p> <p>Prodej a pronájem stojanů na palivové dříví</p> <p>Rizikové kácení…

Na štípačce POSCH štípeme palivové dřevo v délkách 20-50cm, které se balí do sítí na palety do množství 1,6 prostorového metru.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Aše. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Ašské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v Ašském regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Aši), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Ašská lokalita
Oblast Ašska zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Aš

Aš (0 km)
Krásná (2 km)
Podhradí (4 km)
Hranice (9 km)
Hazlov (9 km)
Vojtanov (11 km)
Plesná (11 km)
Libá (11 km)
Poustka (12 km)
Velký Luh (13 km)
Skalná (13 km)
Křižovatka (14 km)
Luby (15 km)
Františkovy Lázně (16 km)
Pomezí nad Ohří (16 km)
Nový Kostel (18 km)
Třebeň (18 km)
Milhostov (20 km)
Cheb (20 km)
Nebanice (23 km)
Kaceřov (24 km)
Krajková (24 km)
Odrava (25 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem