Prodej palivového dřeva Šternberk (okres Olomouc, Olomoucký kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Šternberk.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Šternberk a okresu Olomouc, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Šternberk

Jsme společnost s dlouholetou praxí. Prodáváme palivové dříví, provádíme rizikové kácení a odkacování, výškové kácení, ořez stromů a dalši lesnickou činnost.

Výroba a prodej štípaného palivového dřeva KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice Vyrábíme a prodáváme štípané palivové dřevo v polenech o délce cca 33 cm. Na Vaše přání jsme schopni Vám připravit i polena v jiných rozměrech např. 25 cm, 40 cm, 50 cm a nebo dle Vašeho přání a to až do délky 60 cm. Štípané…

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně Šternberku. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Šternberské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v Šternberku), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Šternberská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Šternberk

Šternberk (0 km)
Lipina (2 km)
Hlásnice (3 km)
Babice (3 km)
Lužice (3 km)
Domašov u Šternberka (4 km)
Řídeč (5 km)
Štarnov (5 km)
Mladějovice (5 km)
Komárov (6 km)
Hnojice (6 km)
Liboš (7 km)
Bělkovice-Lašťany (7 km)
Horní Loděnice (7 km)
Jívová (7 km)
Bohuňovice (8 km)
Štěpánov (8 km)
Hraničné Petrovice (8 km)
Mutkov (8 km)
Žerotín (8 km)
Strukov (9 km)
Dolany (9 km)
Paseka (9 km)
Újezd (9 km)
Pňovice (10 km)
Huzová (10 km)
Tovéř (10 km)
Hlušovice (10 km)
Domašov nad Bystřicí (11 km)
Střeň (11 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem