Prodej palivového dřeva Česká Lípa (okres Česká Lípa, Liberecký kraj)

Na této stránce naleznete palivové dřevo na prodej dle prodejců z okolí města Česká Lípa.
Pokud chcete najít palivové dřevo dle parametrů, pokračute na vyhledávání produktů:Pokud si chcete zobrazit všechny firmy prodávající palivové dřevo, pokračujte na katalog firem:Tento portál vám poskytuje přehledné srovnání nabídek palivového dřeva na prodej nejen z města Česká Lípa a okresu Česká Lípa, ale z celé České republiky.

Prodejci v okruhu 25 km od města Česká Lípa

Výroba palivového dřeva a stavebního řeziva. Dále nabízíme uhlí, uhelné brikety, písek, štěrk, kačírek, mulčovací kůru a zeminu včetně rozvozu. Zajišťujeme zemní práce strojem Mecalac. Poskytujeme autodopravu sklápěcími vozy.

PILA Františkov nad Ploučnicí­ s.r.o. je firma zabývají­cí­ se dřevařskou výrobou.

Jestřebí 81 47161 Jestřebí (Česká Lípa - Jestřebí)

Kunratice u Cvikova

Prodej palivového dreva v Kunraticích u Cvikova.Prodavame Rovnané drevo stipane,na pozadani ruzne delky.Nase ceny a kvalita drevin je bezkonkurecni. Mekke-1000kc,briza-1100kc,dub-1200kc,buk-1300kc.Jedna se o 1metr stipany ROVNANY!

Kunratice u Cvikova

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem a dalším zpracováním palivového dřeva déle už jak 15let. Ke každému zakazníkovi přistupujeme férově a lidsky bez jakýchkoliv skrytých informací. U nás vše funguje transparentně o cemž hovoří velké množství spokojených a stálých zákazníků.

Tento portál vám nabízí přehledné řazení nabídek palivového dřeva na prodej z celé České republiky včetně České Lípy. Je to jediný portál s databází nabídek palivového dřeva na českém internetu.

Můžete pohodlně vyhledávat dle hlavních parametrů dřeva – tvrdé, měkké, suché nebo čerstvé. Nebo si můžete vybrat přesný typ dřeviny, o který máte zájem například dub, buk, habr či jasan.

Pomocí vyhledávání v katalogu firem můžete hledat prodejce palivového dřeva v Českolipské lokalitě dle umístění a zaměření. Poté můžete třídit nabídky v regionu dle vzdálenosti.

Na kartě každého produktu – palivového dřeva přehledně uvidíte parametry dřeva včetně přibližné vzdálenosti (vzdušnou čarou) od prodejce (také v České Lípě), která vám pomůže vytvořit si představu o ceně za dopravu.

Můžete kontaktovat prodejce dřeva pomocí nezávazné poptávky přímo z detailu firmy pomocí poptávkového formuláře, ze kterého vám přijde sumarizace Vaší poptávky na email.

Českolipská lokalita
Oblast zahrnuje několik prodejců palivového dřeva.

Prodej palivového dřeva v nejbližších obcích v okolí města Česká Lípa

Česká Lípa (0 km)
Sosnová (3 km)
Kvítkov (5 km)
Horní Libchava (5 km)
Zahrádky (5 km)
Svojkov (6 km)
Kozly (6 km)
Stružnice (7 km)
Chotovice (7 km)
Skalice u České Lípy (7 km)
Zákupy (7 km)
Holany (7 km)
Slunečná (8 km)
Sloup v Čechách (8 km)
Provodín (8 km)
Volfartice (8 km)
Jestřebí (8 km)
Nový Bor (9 km)
Radvanec (9 km)
Stvolínky (9 km)
Velenice (10 km)
Okrouhlá (10 km)
Bohatice (10 km)
Horní Police (10 km)
Žandov (11 km)
Chlum (11 km)
Kamenický Šenov (12 km)
Kravaře (12 km)
Velká Bukovina (12 km)
Nový Oldřichov (12 km)

Nenašli jste vhodnou nabídku?

...pokračujte na vyhledání palivového dřeva a zvolte si požadované parametry paliva.

...nebo se podívejte na katalog všech firem